DilongStar 2016

ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga v spolupráci s mestom Trstená organizovala 9. ročník celoslovenskej speváckej súťaže DilongStar 2016. Finále sa konalo 27.- 28. mája 2016. Do finále sa tento rok prihlásilo 21 škôl zo Slovenska.

Ako už býva na našej škole dobrým zvykom snažíme sa nájsť medzi deťmi talenty v speve. Preto organizujeme spevácku súťaž pre deti z celého Slovenska pod názvom Dilongstar. Porote tento rok predsedala Darina Tóthová.  Ďalšími členmi poroty boli: Mária Eliášová, Ali Brezovský, Ján Pallo a hviezda finále Peter Bažík.

Peter Bažík si skvelými hitmi získal publikum na svoju stranu. Opäť predviedol svoj talent a charizmu. Porota mala ťažké rozhodnutie, koho vybrať do finále spomedzi 68 spevákov medzi troch naj z každej kategórie. Úlohy sa zhostili s profesionálnym odhodlaním.

Poďakovanie patrí usporiadateľom, vedeniu školy a mestu Trstená, porote, moderátorom, fotografom, chlapcom od techniky, hosteskám, tetám kuchárkam, sponzorom a všetkým tým, čo pomáhali , aby aj tento ročník prebehol bez väčších problémov a samozrejme všetkým účinkujúcim a ich mentorom a rodičom.

Na budúci rok nás čaká jubilejný 10. ročník a my sa už na Vás milé hviezdy veľmi tešíme.

Výsledky súťaže.

Videogaléria z finále