DilongStar 2013

Celoslovenská spevácka súťaž

Základná škola Rudolfa Dilonga v Trstenej pod záštitou Ministerstva školstva Slovenskej republiky zorganizovala siedmy ročník speváckej súťaže v speve modernej piesne pod názvom DilongStar.

Finále sa uskutočnilo 24.-25. mája 2013 v Dome kultúry Trstená.

Viac sa dočítate tu.

Finálová reportáž

Mediálny partner

Hlavný koordinátor súťaže

Finančný a projektový manažér súťaže

Riaditeľka školy: Ing. Magdaléna Zmarzláková tel.: 0911205658 email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Informácie ohľadom hudobných podkladov a nahrávok

Mgr. Mária Laceková/Strapcová  Tel.: 0907617047, email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Aktivita sa uskutočňuje aj vďaka finančnej podpore  mesta Trstená.